Jsme Česká rodinná firma Monemo s.r.o. zaměřena na dvě produktové řady.

  • Zakázková a sériová výroba pracovních stolů
  • Aplikační technologie

 

Zakázková a sériová výroba pracovních stolů

 Zabýváme se výrobou vybavení pro expediční, skladovací, montážní a výrobní prostory. Pro naše zákazníky vyrábíme montážní, pracovní, balící a expediční stoly. Základní nabídku jsme rozšířili o výrobu příslušenství jako jsou řezačky, stojany, odvíječe a další. V naší nabídce máme také manipulační a vychystávací vozíky.

 Během naších několikaletých zkušeností jsme vybrali nejžádanější typy pracovních stolů a z nich vytvořili stálou nabídku. Díky tomu jsme schopni dodávat stoly o standartních rozměrech v poměrně krátkém čase za příznivou cenu.

Základem každého stolu je kombinovaná svařovaná a montovaná konstrukce z ocelových profilů a pracovní deska. Jako standard používáme březovou překližku multiplex o tloušťce 21mm, která je ošetřená lakem.

Nabídku stolů ve standartních rozměrech jsme rozšířili o možnost úpravy rozměrů stolů – atypické rozměry, dle specifikace zákazníka. Na přání dodáme dílenské stoly i s bukovou, nebo dubovou spárovkou o tloušťkách 28mm a 40mm nebo laminovanou protiskluzovou překližku.

I tyto stoly se snažíme vyrobit a dodat v co nejkratším čase.

 Máte představu co by se Vám hodilo, ale nikde takový stůl nemůžete najít? Jsme schopni vytvořit návrh a cenovou nabídku, dle vašeho náčrtů, nebo fotografie.

 

Aplikační technologie

Tato kategorie by měla oslovit hlavně firmy, které se zabývají procesy čištění, odmašťování, nanášení aktivátorů, primerů, olejů a separátorů.

Naším cílem je nabídnou komplexní služby, do kterých spadá analýza procesů, návrh optimálního řešení, samotná výroba aplikátorů a implementace naších produktů do výrobního procesů.

Zaměřili jsme se na výrobu plastových nástavců, kterými lze pomocí melaninové houbičky, filcu nebo textilie nanášet kapaliny na jednotlivé typy povrchů. Může se jednat o sklo, plast, kov, nebo různé druhy pěny či textilií.

Pod pojmem kapalina si lze představit: čističe na bázi N-heptanu, lihu, aktivátory, primery, oleje, rozpouštědla….

Aplikátory jsou vyráběné z vysoce chemicky odolného plastu.

Vytvořili jsme nabídku základních typů aplikátorů, ale ze zkušeností víme, že každý proces je specifický a takto se snažíme k tomu i přistupovat. S každým zákazníkem jednáme osobně a snažíme se nabídnout několik variant řešení pro zefektivnění procesu.

Při výrobě aplikátoru myslíme na jednoduchost nanášení přípravku, čistotu práce a bezpečnost lidí, kteří jsou součástí výrobního procesu.

 

Naše aplikátory jsou využívané v procesech:

-        Nanášení separátorů do vstřikovacích forem, kde hlavní výhodou je přesnost nanášení na požadované místo a zároveň snížení aerosolů v ovzduší.

-        Čistění skel jako příprava před nanášením primeru, kde hlavní výhodou je minimální  spotřeba čistidla

-        Samotná aplikace primeru, která spočívá v optimálním nanesení primeru na požadovanou plochu

-        Nanášení olejů na pěnu tak, aby nedošlo k přemokření daného materiálu.

 

Obecné výhody aplikátoru jsou:

-        nástavec je nasunutý na láhev což zajišťuje nepřetržité smáčení aplikátoru

-        ruce pracovníka se nedotýkají nanášených kapalin

-        práce s aplikátorem je snadná a rychlá

-        cenová dostupnost

 

 

Naším cílem je být spolehlivým a dlouhodobým partnerem našim zákazníkům a neustále rozvíjet a zdokonalovat naše produkty a služby.