Pracovní stůl se zásuvkami FRANK, 1700 x 850 x 600 mm, antracitově červený

JANNOWAK1433

Nový produkt

Pracovní stůl se zásuvkami FRANK, 1700 x 850 x 600 mm, antracitově červený

Více informací

99 ks

K dispozici

9 917 Kč bez DPH

11 999 Kč s DPH

Odeslat dotaz

Více informací

Pracovní stůl FRANK se zásuvkami: antracitově červený

Pokud vám v garáži nebo dílně chybí to správné místo pro práci a máte už dost neustálého ztrácení nářadí – máme pro vás řešení. Pracovní stůl FRANK, vybavený prostornými zásuvkami, odolnými policemi a širokou pracovní plochou tento problém vyřeší. Pracovní stůl je nezbytným prvkem vybavení dílen, ale také základem pro pohodlnou a bezpečnou práci v pneuservisech, řemeslných dílnách nebo pro kutilské práce v soukromí vlastní garáže, proto se vyplatí zvolit funkční, ergonomický a odolný model.

Pracovní stůl FRANK – recept na nepořádek v garáži

Dílenský nábytek JAN NOWAK je navržen tak, aby vám usnadnil a zpříjemnil práci. Tento model pracovního stolu je vybaven až šesti prostornými zásuvkami, které jsou odolné proti zatížení. Uschováte v nich nářadí, díly a mnoho dalších potřebných prvků. Za uzamykatelnými dvířky jsou police. Bez obav na ně můžete odložit cenné vybavení, ale také doklady.

Pracovní deska stolu FRANK má rozměry 60 × 170 cm. To vám zaručuje pohodlnou a bezpečnou práci. Kutilství se stane zábavou! Je odolný proti poškození, takže na něm můžete bez obav pracovat i s mechanickými přístroji nebo ostrými nástroji.

Abychom dosáhli co největší odolnosti pracovního stolu také ve ztížených podmínkách (vlhkost, mráz), je konstrukce vyrobena z oceli. Povrch je navíc nalakován práškovou barvou, která tvoří další ochrannou vrstvu nábytku.

6 zásuvek a skříňka – veškeré nezbytné nářadí je vždy po ruce

Úložné prostory jsou silnou stránkou pracovního stolu FRANK. 6 zásuvek vám umožní mít veškeré nezbytné nářadí stále u sobe, ale také usnadní udržování pořádku. Funkční pracovní stůl FRANK má také uzamykatelnou skříňku s policemi. Mimořádně užitečné řešení, které je vhodné do dílny s mnoha zaměstnanci, ale také do garáže, protože vám umožní snadno omezit přístup dětí k nebezpečnému nářadí.

Stavitelné nožičky – pracovní stůl FRANK zůstává ve vodorovné poloze za všech podmínek

Přesnost je neobvykle důležitá, ať už se jedná o složité opravy nebo stavbu vysněného krmítka pro ptáky, takže i sebemenší zakolísání pracovní desky může negativně ovlivnit vámi prováděnou práci. Aby k takovým situacím nedocházelo, je praktický pracovní stůl FRANK vybaven stavitelnými nožičkami, které okamžitě vyrovnávají nerovnosti. Stavitelné nožičky umožňují upravit výšku a stabilitu vůči podkladu také v případě, když je podlaha nerovná.

Funkčnost spojená s estetikou

V případě garážového nábytku má funkčnost vždy přednost před estetikou. To však neznamená, že pracovní stůl nemůže vypadat atraktivně. A proto si můžete vybrat barvu stolu podle svých preferencí, a to z dostupných variant: červená, modrá, černá. Tato volba vám umožní sladit pracovní stůl FRANK s dalším dílenským nábytkem JAN NOWAK, například skříní na nářadí.

Montáž pracovního stolu FRANK je snadná a rychlá – trvá doslova 15 minut.

Pracovní stůl FRANK – technické údaje:

  • Hmotnost: 81 kg
  • Barva:antracitově červená
  • Výška: 85 cm
  • Šířka: 170 cm
  • Hloubka: 60 cm
  • Maximální zatížení do 500 kg
  • Povolené zatížení: zásuvka 45 kg, police 50 kg
  • Deska: vyrobena z odolné, 30 cm silné laminované MDF desky
  • Závit nastavitelných nožiček: 9 mm
  • Montáž: cca 15 min

Příslušenství