Pracovní stůl ERIC, 1200 x 850 x 600 mm, antracitově modrý

JANNOWAK1438

Nový produkt

Pracovní stůl ERIC, 1200 x 850 x 600 mm, antracitově modrý

Více informací

99 ks

K dispozici

6 611 Kč bez DPH

7 999 Kč s DPH

Odeslat dotaz

Více informací

Pracovní stůl ERIC: antracitově modrý

Pracovní stůl ERIC, to je model stolu, který je vhodný do každé garáže a domácí dílny. ERIC zabírá malou plochu, ale při provádění malých oprav poskytuje obrovský komfort. Minimalistická, a zároveň velmi moderní konstrukce se skládá z pracovní desky, kterou tvoří laminovaná MDF deska, umístěné na stabilní ocelové konstrukci. Je vybaven zásuvkou a policemi, což umožňuje uspořádat potřebné nářadí. Montáž zabere asi 15 minut a bez problémů ji zvládne každý kutil.

Pracovní stůl ERIC – do garáže a malé dílny

Dílenský nábytek JAN NOWAK je navržen tak, aby vám usnadnil a zpříjemnil práci. Stůl je vyroben z oceli, a proto je odolný proti poškození. Jeho funkčnost v dokonalém stavu si budete užívat po mnoho let. Povrch je nalakován práškovou barvou, která tvoří další ochrannou vrstvou. Pracovní deska, kterou tvoří laminovaná MDF deska, má strukturu světlého dřeva. Je funkční a vypadá skvěle.

Konstrukce pracovního stolu ERIC je vyrobena z oceli tloušťky 1 a 0,8 mm. Povrch je nalakován práškovou technologií, díky čemuž je mimořádně odolný proti poškození. Nečistoty na něm navíc snadno a rychle očistíte.

Robustní pracovní deska 60 × 120 cm je vyrobena z laminované MDF desky tloušťky 30 mm. Snadno na ní zvládnete různé domácí práce a potřebné nářadí budete mít vždy po ruce.

Stavitelné nožičky – pracovní stůl ERIC zůstává ve vodorovné poloze za všech podmínek

Přesnost je neobvykle důležitá, ať už se jedná o složité opravy nebo stavbu vysněného krmítka pro ptáky, takže i sebemenší zakolísání pracovní desky může negativně ovlivnit vámi prováděnou práci. Stavitelné nožičky umožňují vyrovnat garážový nábytek. I když není povrch vaší podlahy dokonalý, nemusíte investovat do opravy, pracovní stůl ERIC bude stát rovně, i když není podlaha úplně rovná, což zaručuje bezpečnost při kutilské práci.

Odolný pracovní stůl s maximálním zatížením 400 kg je vybaven prostornou zásuvkou a uzamykatelnou skříňkou. Nezbytné nářadí, šrouby a matice si můžete uspořádat a zároveň je můžete mít při práci po ruce. Pod pracovní deskou jsou navíc dvě otevřené police. Nedělejte si starosti s nedostatkem úložného místa.

Funkčnost spojená s estetikou

V případě garážového nábytku má funkčnost vždy přednost před estetikou. To však neznamená, že pracovní stůl nemůže vypadat atraktivně. Právě proto si u modelu ERIC můžete vychutnávat moderní a minimalistický design. Barvu jsme sladili s dalším nábytkem z této řady, takže s výběrem dalších prvků vybavení garáže nebude žádný problém. To vám umožní přizpůsobit pracovní stůl ERIC dalšímu dílenskému nábytku JAN NOWAK, například skříním na nářadí.

Montáž pracovního stolu ERIC trvá doslova 15 minut, jeho sestavení určitě zvládnete.

Pracovní stůl ERIC – technické údaje:

  • Hmotnost: 53 kg
  • Barva:antracitově modrá
  • Výška: 85 cm
  • Šířka: 120 cm
  • Hloubka: 60 cm
  • Maximální zatížení do 400 kg
  • Povolené zatížení police: 45 kg
  • Deska: vyrobena z odolné, 30 cm silné laminované MDF desky
  • Závit nastavitelných nožiček: 9 mm
  • Montáž: cca 15 min

Příslušenství