Pracovní stůl se zásuvkami a skříňkou HENRY, 1700 x 850 x 600 mm, černý

JANNOWAK1437

Nový produkt

Pracovní stůl se zásuvkami a skříňkou HENRY, 1700 x 850 x 600 mm, černý

Více informací

99 ks

K dispozici

10 743 Kč bez DPH

12 999 Kč s DPH

Odeslat dotaz

Více informací

Pracovní stůl HENRY se zásuvkami a skříňkou: černý

Pokud vám v garáži nebo dílně chybí to správné místo pro práci a máte už dost neustálého ztrácení nářadí – máme pro vás řešení. Tento pracovní stůl je vhodný jak do garáže, tak do profesionální dílny. Velmi velká pracovní plocha desky, a k tomu prostorné zásuvky s uzamykatelnou skříňkou jsou hlavními prvky tohoto kusu nábytku. Ocení jej nejen kutil, ale také zkušený odborník.

Pracovní stůl HENRY – profesionální kus nábytku do garáže a dílny

Dílenský nábytek JAN NOWAK je navržen tak, aby vám usnadnil a zpříjemnil práci. Tento model pracovního stolu je vybaven až šesti prostornými zásuvkami, které jsou odolné proti zatížení. Uschováte v nich nářadí, díly a mnoho dalších potřebných prvků. Za uzamykatelnými dvířky jsou police. Bez obav na ně můžete odložit cenné vybavení, ale také doklady.

Pracovní deska stolu HENRY se vyznačuje velkou pracovní plochou (60 × 170 cm). Odolá zatížení až 500 kg, což znamená, že na něj můžete bez obav položit těžké prvky. Je vyrobena z laminované MDF desky tloušťky 30 mm, což zajišťuje její vysokou odolnost proti poškození či oděru.

6 zásuvek a skříňka – veškeré nezbytné nářadí je vždy po ruce

Pracovní stůl HENRY je vybaven šesti prostornými zásuvkami. Pomohou vám uspořádat vaše nářadí a také šrouby, matice a malé díly – což zabrání jejich ztrátě. Na policích v uzamykatelné skříňce můžete umístit nářadí nebo příslušenství, které jsou obzvláště cenné. Mimořádně užitečné řešení, které je vhodné do dílny s mnoha zaměstnanci, ale také do garáže, protože vám umožní snadno omezit přístup dětí k nebezpečnému nářadí.

Stavitelné nožičky – pracovní stůl HENRY zůstává ve vodorovné poloze za všech podmínek

Přesnost je neobvykle důležitá, ať už se jedná o složité opravy nebo stavbu vysněného krmítka pro ptáky, takže i sebemenší zakolísání pracovní desky může negativně ovlivnit vámi prováděnou práci.
Díky stavitelným nožičkám můžete výšku a úroveň pracovní desky přizpůsobit povrchu bez ohledu na to, zda je podlaha rovná.

Funkčnost spojená s estetikou

V případě garážového nábytku má funkčnost vždy přednost před estetikou. To však neznamená, že pracovní stůl nemůže vypadat atraktivně. Pracovní stůl HENRY je k dispozici ve třech barevných provedeních. Můžete jej sladit s dalším dílenským nábytkem z této řady.

Pracovní stůl ALAN – technické údaje:

  • Hmotnost: 91 kg
  • Barva: černá
  • Výška: 85 cm
  • Šířka: 170 cm
  • Hloubka: 60 cm
  • Maximální zatížení do 500 kg
  • Povolené zatížení zásuvka 45 kg, police 50 kg
  • Deska: vyrobena z odolné, 30 cm silné laminované MDF desky
  • Závit nastavitelných nožiček: 9 mm
  • Montáž: cca 15 min

Příslušenství