Malý výškově nastavitelný elektrický stůl EGON, 1100 x 720 x 600 mm, černá/ ořech

JANNOWAK1376

Nový produkt

Malý výškově nastavitelný elektrický stůl EGON, 1100 x 720 x 600 mm, černá/ ořech

Více informací

99 ks

K dispozici

4 131 Kč bez DPH

-2 479 Kč

6 611 Kč bez DPH

Odeslat dotaz

Více informací

Výškově nastavitelný elektrický stůl Egon 1100 Jan NowakVýškově nastavitelný stůl - bezpečnost je zásadní


I doma si můžete vytvořit ideální ergonomické pracovní místo pro každodenní práci! Egon je elektrický stůl, který se dokonale hodí do malých místností a byl vytvořen pro ty, kteří chtějí pracovat pohodlně a bezpečně. Díky svým malým rozměrům je Egon ideálním modelem pro domácí kancelář.
Správná pracovní poloha je způsob, jak se vyhnout mnoha negativním důsledkům, jako je například vznik nebo zhoršení posturálních vad. Kombinace sezení a stání je jistým způsobem, jak toho dosáhnout - náš inteligentní výškově nastavitelný stůl to umožňuje. Vždy vám bude vyhovovat.
Moderní mechanismus s tichým chodem umožňuje nastavit výšku prkna podle vaší výšky, což znamená nejen bezpečnou, ale také zcela pohodlnou polohu. Díky designu Egon je náš elektrický stůl vhodný do každé kanceláře, pracovny nebo pokoje. Ergonomická řešení umožňují bezpečnou a pohodlnou práci.

SPOLEHLIVÁ NASTAVENÍ


Díky výškovému nastavení budete vždy pracovat přesně tak, jak chcete. Každá poloha, ať už vsedě nebo vestoje, bude pohodlná a stabilní a úroveň desky stolu se dokonale přizpůsobí vaší postavě, protože Egon má výšku od 72 do 117 cm. Zvedací mechanismus je spolehlivý a pracuje velmi hladce.
Nastavovací mechanismus má funkci Memory a pamatuje si zvolenou výšku. Stačí tedy jednou vybrat nejlepší polohu pro vaši postavu a Egon vám ji poskytne, kdykoli stisknete správné tlačítko. Postarali jsme se i o ten nejmenší detail!

IQ REMINDER


Pokud vám záleží na vašem zdraví a správné poloze těla, je změna polohy při několikahodinové práci u stolu nezbytná. Náš elektrický stůl je naštěstí vybaven funkcí IQ REMINDER, která vám každých 30, 40 nebo 60 minut připomene, že máte pracovní desku zvednout nebo snížit a pokračovat v práci v jiné poloze. Získáte bezpečnost a plné pohodlí, které potřebujete.
Spouštěč změn byl vytvořen tak, aby potřeba změny polohy nenarušovala vaši práci nebo studium. Mysleli jsme na všechno!

DRŽÁKY


Aby byla práce u stolu ještě pohodlnější, vybavili jsme náš výškově nastavitelný stůl dvěma praktickými držáky na sluchátka a šálky. S Egonem budete mít vždy po ruce jakýkoli předmět nebo herní příslušenství, které potřebujete. Hrnek nemusí stát na stole, takže se vyhnete nehodám a účinně ochráníte své zařízení před "potopením".
Náš elektrický stůl je zárukou pohodlí při každodenní práci. Celá deska stolu je vaše pracovní plocha. Držáky jsou navíc vyrobeny ze zesíleného plastu, takže jsou odolné proti poškození.

PRAKTICKÉ ORGANIZÉRY


Egon má v zadní části stolní desky speciální organizér, díky kterému budete mít kabely vždy v potřebném pořádku. Náš elektrický stůl vám umožní pohodlnou práci na dokonale uspořádaném povrchu. Navíc speciální svorky drží kabel mechanismu pro nastavení výšky, takže Egon bude vypadat elegantně a esteticky.

SOLIDNÍ DESKA

 
Egon má robustní 110 cm širokou desku, která unese až 80 kg! Náš výškově nastavitelný stůl poskytuje dostatek prostoru a pojme vše, co potřebujete ke každodenní práci. Vnitřní rozpětí nohou je 77,5 cm, takže se do židle bez potíží nasoukáte a zaujmete pohodlnou polohu.
Měkká podložka umožňuje pohodlnou oporu předloktí a plynulý pohyb myši, takže oceníte i její kvalitu. Navrhli jsme ji ve velikosti XL, takže vypadá originálně a poskytuje plné pohodlí.

Každodenní práce před obrazovkou počítače nemusí být škodlivá pro vaše zdraví ani nebezpečná pro vaše držení těla. Elektrický stůl s nastavitelnou výškou je ideálním způsobem, jak spojit práci vsedě a vestoje do ergonomického celku. Egon se postará o vaše pohodlí a bezpečnost na dlouhá léta dopředu.

Příslušenství