Malý výškově nastavitelný elektrický stůl EGON, 1100 x 720 x 600 mm, bílý

JANNOWAK1466

Nový produkt

Malý výškově nastavitelný elektrický stůl EGON, 1100 x 720 x 600 mm, bílý

Více informací

99 ks

K dispozici

4 131 Kč bez DPH

-2 479 Kč

6 611 Kč bez DPH

Odeslat dotaz

Více informací

Jan Nowak Malý psací stůl pro práci vestoje EGON 1100, bílý

Psací stůl pro práci vestoje do malé místnosti

Dynamické pracoviště je na dosah ruky bez ohledu na to, kolik místa pro něj můžete vyčlenit. Malý psací stůl pro práci vestoje EGON 1100 jsme vytvořili speciálně pro uživatele s omezeným prostorem. Model s úzkým designem a světlými barvami se v tomto případě ideálně osvědčí, protože dodá interiéru lehkost, místo aby jej přehltil. 

Malý psací stůl EGON není o nic horší než modely větších variant. Psací stůl jsme vybavili balíčkem příslušenství v podobě držáku na nápoje, držáku na sluchátka a pohodlné podložky pod myš. Teď už vám nebude nic bránit, abyste vytvořili malé pracoviště home office, herní místo nebo nahrávací podcastové studio. 

Psací stůl – váš ergonomický úspěch

Ergonomický psací stůl stojí na kovových nohách, jejichž výšku si můžete přesně přizpůsobit vlastním potřebám. Velký rozsah nastavení 72–117 cm vám umožní pracovat jak vestoje, tak vsedě. Zvuk motoru během pohybu nepřekračuje 50 dB, takže v žádném případě nebudete rušit členy vaší domácnosti. 

Bílý psací stůl EGON s elektricky nastavitelnou výškou vám umožní vykonávat pracovní úkoly v mnoha různých polohách a provádění různých pohybů během práce s počítačem s sebou navíc přináší mnoho zdravotních výhod. Vaše tělo to pocítí, protože se konečně rozloučíte s bolestmi zad, a také budete mít více energie. 

Vždy ideální výška

Bílý psací stůl je mimořádně pohodlný. Ideální výšku v souladu s pravidly ergonomie si vyberete pouze jednou. Při každé další změně vám pomůže funkce Memory, která si pamatuje dvě nastavení výšky pracovní desky. Po stisknutí tlačítka udělá mechanismus všechno úplně sám. Během plynulého pohybu nohou vašeho psacího stolu budete mít doslova chviličku na přestávku, protože celý proces trvá pouhých několik vteřin.  

Malý psací stůl, který si pamatuje za vás

S psacím stolem EGON pro práci vestoje se budete moci plně soustředit na své úkoly, protože vestavěná funkce IQ Reminder vás upozorní, kdy je čas změnit polohu pracovní desky nahoru nebo dolů. O tom, jak často chcete pracovní polohu měnit, můžete navíc rozhodovat vy sami. Systém nabízí připomenutí každých 30, 40 nebo 60 minut. Jedná se o mimořádně praktické řešení, které je velmi nápomocno, když s dynamickým pracovním režimem teprve začínáte. 

Skvěle se hodí pro práci

Pracovní deska psacího stolu EGON pro práci vestoje je 110 cm široká, 60 cm hluboká a 1,5 cm silná. Je tedy dostatečně velká na to, aby se na ni vešel notebook, monitor, klávesnice a myš. Tedy vše, co potřebujete pro pohodlnou práci. Psací stůl v modelovém provedení EGON je navíc velmi pevný, jeho maximální nosnost je 80 kg. Malý psací stůl neznamená málo místa pod jeho pracovní deskou. Vnitřní rozpětí nohou je 77,5 cm, takže se na židli můžete bez problémů posunout a zaujmout pohodlnou polohu.

Pořádek a pohodlí v jednom

Zejména malé psací stoly potřebují dobrou organizaci. V opačném případě vám bude kvůli nedostatku volného místa stále něco překážet. Psací stůl EGON má dva užitečné držáky, které jsou vyrobené z pevného plastu. Právě díky nim budete mít předměty, které potřebujete k práci, po ruce, ale nebudou zabírat místo na pracovní desce. Sluchátka pověsíte po videokonferenci na věšák a káva bude bezpečně stát v držáku a rozhodně se vám nerozlije na důležité dokumenty, notebook nebo klávesnici. 

Podložka pod myš jako součást sady

Velká podložka pod myš je spolehlivou pomůckou. Zaprvé vám umožní volně a bez překážek pohybovat myší, zadruhé získá vaše předloktí měkkou oporu a zatřetí zajistíte dodatečnou ochranu horního povrchu pracovní desky psacího stolu. Nemusíte hledat model, který bude dokonale přizpůsoben vašemu psacímu stolu pro práci vestoje, protože podložku XXL (70 x 60 x 0,2 cm) dostanete v sadě se stolem. 

Pečujte o estetiku

Kabely, které neuspořádaně visí z vašeho psacího stolu, mohou značně pokazit jeho celkový vzhled, což platí a je patrné obzvláště ve světlých interiérech. Psací stůl EGON pro práci vestoje vám pomůže dostat změť kabelů pod kontrolu. Díky výklenku v zadní části můžete vést kabely do zásuvky, aniž byste museli odsouvat pracovní desku od stěny. Speciální organizéry pak zajistí, aby byl každý z nich přesně tam, kde má být. 

Upravený bílý psací stůl s krásně uspořádanými kabely je základem estetického pracoviště, které v interiéru působí dobrým dojmem, a navíc je na něm radost pracovat. 

Příslušenství