Výškově nastavitelný elektrický stůl ROB, 1400 x 720 x 600 mm, černý

JANNOWAK1556

Nový produkt

Výškově nastavitelný elektrický stůl ROB, 1400 x 720 x 600 mm, černý

Více informací

99 ks

K dispozici

7 437 Kč bez DPH

8 999 Kč s DPH

Odeslat dotaz

Více informací

Výškově nastavitelný stůl ROB – nová dimenze pohodlí

Nahraďte hodiny strávené u počítače zdravým a dynamickým pracovním režimem. Výškově nastavitelný stůl ROB nabízí zcela nové možnosti. Vneste do své pracovní doby pohyb a zbavte se problémů s bolestmi zad. Rám a deska v Černá barva s povrchovou úpravou připomínající karbon vypadají stejně dobře v herním pokoji jako v kanceláři nebo na domácím pracovišti. 

 

Jeden stůl pro práci vsedě i vestoje

Výškově nastavitelný stůl ROB má vestavěný mechanismus a speciální nohy, které umožňují snižovat a zvyšovat desku stolu, kdykoli chcete. Díky výškovému rozsahu až 72–117 cm si jistě najdete pohodlnou polohu pro stání nebo sezení. Robustní motor zajišťuje tichý a plynulý chod. Hladina hluku je nižší než 50 dB a celý proces trvá jen několik sekund. 

 

Praktické funkce výškově nastavitelného stolu

Hlavní výhodou elektrických stolů je, že můžete snadno měnit úroveň desky stolu. Dalším chytrým řešením je funkce Memory. Systém si dokáže zapamatovat až dvě výšková nastavení a upravit je ve vámi zvoleném čase. Nemusíte tak dávat pozor pokaždé, když potřebujete nastavit ergonomickou polohu pro stání nebo sezení.

Tuto polohu ani nemusíte pravidelně měnit. IQ Reminder to udělá za vás. Stačí nastavit, jak často chcete desku stolu zvedat nebo spouštět. Máte na výběr ze tří možností: 30, 40 nebo 60 minut.

 

Přehledná stolní deska

Díky rozměrům 140 x 60 x 1,5 cm můžete pohodlně plnit úkoly nebo hrát hry. Na výškově nastavitelný stůl ROB se vejde notebook, dva monitory, myš a klávesnice. Samozřejmě je zde dostatek místa i pro další předměty. Do praktického držáku na šálky můžete bez obav umístit i šálek kávy. Je zde dokonce i samostatné místo pro sluchátka, takže už je nikdy nebudete muset hledat.

 

Robustní a stabilní výškově nastavitelný stůl

Konstrukce elektrického stolu ROB je velice dobře promyšlená. Deska stolu je rozdělena na dvě části, což usnadňuje jeho přepravu a montáž. Pevný rám spojuje všechny prvky do jednoho stabilního celku. Výškově nastavitelný stůl má nosnost až 80 kg. Vnitřní rozpětí nohou je 110 cm, takže se do sedadla snadno nasoukáte a zaujmete pohodlnou polohu.

 

Ještě více příslušenství

Výškově nastavitelný stůl ROB si zaslouží označení "nejpraktičtější řešení" na trhu. Kromě funkce Memory, IQ Reminder a patentovaných úchytů nabízí i další možnosti.

  • Průchodky na kabely a organizér kabelů – pro udržení pořádku a zabránění zamotání kabelů. Vaše počítačové pracoviště bude vždy vypadat mimořádně atraktivně.
  • Velká podložka pod myš – sestavte výškově nastavitelný stůl, rozložte podložku pod myš a můžete pracovat. Podložka pod myš o délce 70 cm a šířce 60 cm zaručuje volný pohyb myši a chrání citlivý povrch desky stolu.

 

Model ROB je vysoce funkční a estetický. Lze jej použít jako výškově nastavitelný herní stůl i jako pohodlný prvek dobře vybavené pracovní stanice.