Stěna na nářadí, panel na nářadí MARIUSZ, 965 x 1555 x 610 mm, All Black: černý

JANNOWAK1530

Nový produkt

99 ks

K dispozici

5 784 Kč bez DPH

6 999 Kč s DPH

Odeslat dotaz

Více informací

Mobilní stěna na nářadí MARIUSZ – dokonalý organizér

S mobilní stěnou na nářadí MARIUSZ budete mít vždy po ruce nářadí, které potřebujete pro danou práci. Na robustní plošině s kolečky jsme umístili rám, který pojme až 6 perforovaných panelů. Díky možnostem organizace na obou stranách panelů získáte ještě více prostoru pro uspořádání vašeho nářadí. Model MARIUSZ je primárně určen pro profesionální průmyslové odvětví, jako jsou vulkanizační dílny, výrobní závody a podobně, ale díky své lehkosti a mobilitě je ideální i pro použití v malé dílně nebo garáži. 

 

Perfektní stav po mnoho let

Stěna na nářadí MARIUSZ z kolekce All Black vděčí za svou odolnost a robustnost silné oceli použité při její výrobě. Základní konstrukce je vyrobena z plechu o tloušťce 1,6 mm, zatímco perforované panely jsou vyrobeny z plechu s tloušťkou 1,3 mm. Všechny kovové prvky jsou opatřeny černou práškovou barvou, která zajišťuje vysokou odolnost proti korozi a mechanickému poškození. Stěna na nářadí je navíc mimořádně estetická a snadno se čistí, přičemž její nosnost je až 300 kg. Byla navržena tak, aby se do ní vešlo veškeré vybavení potřebné pro danou práci.

 

Tato stěna na nářadí zjednodušuje pracovní úkoly

Stěna na nářadí MARIUSZ nabízí mnoho možností ukládání. Má tři perforované panely. Dva z nich jsou standardní zásobníky na nářadí se čtvercovými otvory 10 x 10 mm, na které můžete pomocí držáků (prodávají se samostatně) zavěsit klíče, šroubováky, kladiva, vodováhy nebo dokonce svářečské přilby. Třetí část má speciálně připravené háčky pro připevnění ergoboxů. Tato funkce umožňuje třídění drobných předmětů, jako jsou šrouby, podložky, těsnění atd.

 

Nejjednodušší způsob, jak udržet pořádek

Uspořádání perforovaných panelů a podpěr lze měnit podle potřeby. Personalizovaná organizace nástrojů na stěně na nářadí urychluje práci a eliminuje nepořádek nebo dlouhé hledání aktuálně potřebného nástroje. Stěna na nářadí MARIUSZ může nahradit tradiční skříně na nářadí díky své prostorné úložné ploše a mobilitě.

 

Stěna na nářadí vždy na správném místě

Největší výhodou stěny na nářadí MARIUSZ je její mobilita. Naše dílenské vybavení má velké, snadno ovladatelné kolečky, takže jej můžete snadno přemístit z jednoho místa na druhé. Díky tomu budete mít při práci své nářadí vždy po ruce, a až bude práce hotová, můžete ji snadno přisunout ke stěně, abyste získali více místa.

 

Pohodlí a bezpečnost při práci

Mobilní stěna na nářadí je významným pracovním nástrojem. Aby však byla zajištěna bezpečnost pracovníků či rodinných příslušníků nebo aby se předešlo náhodnému poškrábání vozu či poškození cenného vybavení, musí mít také bezpečnostní vylepšení. Z tohoto důvodu jsou obě kola stěny na nářadí MARIUSZ vybavena brzdami, které blokují jakýkoli pohyb. Rukojeť na boku zase usnadňuje její řízení i při velkém zatížení.

 

Stěna na nářadí Mariusz – klíčové specifikace

 • Hmotnost: 51 kg
 • Materiál: práškově lakovaná ocel
 • Tloušťka plechu: základní konstrukce - 1,6 mm; perforované panely - 1,3 mm
 • Barva: černá – RAL 9005
 • Výška: 155,5 cm
 • Šířka: 96,5 cm
 • Hloubka: 61 cm
 • Průměr kola: 10,16 cm

Perforovaný panel

 • Vzdálenost mezi otvory: 27 mm
 • Velikost otvorů: 10 x 10 mm

Více informací

 • 6letová prodloužená záruka
 • 2 typy perforovaných panelů
 • 2 kola s brzdami
 • Pohodlná rukojeť

 

Profesionální pracovní prostor s kolekcí All Black

Kolekce All Black od značky Jan Nowak je splněným snem těch, kteří touží po profesionální a estetickou dílnu. V této řadě najdete robustní a praktická řešení v elegantní černé barvě. Kompletní paleta skříní na nářadí, pracovních stolů, perforovaných panelů a dílenských vozíků vám umožní vytvořit pohodlný a funkční pracovní prostor. Kolekci All Black jsme navrhli tak, aby splňovala potřeby profesionálů i domácích kutilů. Prohlédněte si veškeré dílenské vybavení z této kolekce!