Skříň do dílny DAREK, 920 x 1850 x 500 mm, All Black: černá

JANNOWAK1519

Nový produkt

Skříň do dílny DAREK, 920 x 1850 x 500 mm, All Black: černá

Více informací

99 ks

K dispozici

16 528 Kč bez DPH

-2 479 Kč

19 007 Kč bez DPH

Odeslat dotaz

Parametry

Celková šířka 920
Celková výška 1850
Barva konstrukce Černá
Celková hloubka 500

Více informací

Profesionální skříň do dílny DAREK se zásuvkami

Velká skříň do dílny DAREK z kolekce All Black byla navržena tak, aby vám pomohla co nejlépe uspořádat vaše nářadí. Proto jsme se rozhodli pro její dvouzónové uspořádání. Spodní zónu tvoří 7 zásuvek, které představují nejpohodlnější řešení pro uložení vašeho nářadí. Druhá, horní zóna má zabudované perforované panely na dveřích a zadní straně skříně. Předvrtané otvory umožňují instalaci úchytek a háčků. Zavěšené nářadí je dobře viditelné, což výrazně urychluje nalezení toho správného.

 

Robustní ocelová konstrukce

Skříň do dílny DAREK je celá vyrobena z pevné oceli o tloušťce 1,1 mm. Po sestavení získáte pevnou a stabilní skříň s prodlouženou 6letou zárukou. Všechny prvky jsou opatřeny ochrannou práškovou barvou. Ta chrání konstrukci před poškozením a korozí a dodává jí mimořádně estetický vzhled. Kromě toho se černá skříň do dílny DAREK také snadno čistí.

 

Možnost příkladného uspořádání ve skříni do dílny

Skříň do dílny DAREK z kolekce All Black je ideální volbou, pokud udržování pořádku v nářadí není vaší silnou stránkou. Uspořádejte si své nářadí a příslušenství podle velikosti nebo účelu do až 7 zásuvek (3 zásuvky jsou vysoké 9 cm a zbývající 4 jsou vysoké 11 cm) a zapomeňte na hledání nebo ztrácení svých věcí. Zásuvky jsou uloženy na kvalitních zásuvkových kolejničkách, které zajišťují jejich tichý a hladký chod. Každá z nich má maximální nosnost 50 kg. Aby se zásuvky pohodlně používaly, zvětšili jsme úhel otevírání dvířek naše skříni do dílny na 120°.

 

Vaše oblíbené nástroje budou vždy po ruce

Horní část skříně do dílny DAREK nabízí objemný prostor pro nářadí zavěšené na perforovaných panelech. Je to skvělé místo pro nejčastěji používanou sadu klíčů nebo šroubováků, protože k nim budete mít vždy rychlý a pohodlný přístup. Velká perforovaná plocha zajišťuje, že se vám do ní vejde vše, co potřebujete k dobré práci.

 

Bezpečnost skladování díky značce Jan Nowak

Skříň do dílny DAREK z kolekce All Black zajišťuje pořádek, ale také bezpečnost. Když právě nepracujete, můžete mít dvířka zavřená. Vestavěný zámek je tříbodový západkový. Součástí balení je také náhradní klíč. Ten zajistí, že do vnitřku skříně budou mít přístup pouze oprávněné osoby.

 

Nejdůležitější parametry skříně do dílny na jednom místě

 • Hmotnost: 140 kg
 • Barva: černá – RAL 9005
 • Materiál: 1,1 mm robustná práškově lakovaná ocel
 • Výška: 185 cm
 • Šířka: 92 cm
 • Hloubka: 50 cm
 • Maximální nosnost každé zásuvky: 50 kg

Další informace

 • Prodloužená záruka na 6 let
 • 3bodový západkový zámek
 • Balení obsahuje 2 klíče
 • Jasné pokyny k instalaci na papíře a ve videu

Perforovaný panel

 • Vzdálenost mezi otvory: 27 mm
 • Rozměr otvorů: 10 x 10 mm

Skříň do dílny DAREK nemá žádné další vybavení. Háčky nebo držáky na perforované panely a ergoboxy najdete také v internetovém obchodě značky Jan Nowak. 

 

Spolu související a praktické pracovní prostory s kolekcí All Black

Robustní skříň do dílny DAREK je ideální pro profesionální interiéry, jako jsou autodílny, vulkanizační dílny nebo továrny a výrobní závody. Sytá, jednotná a tmavá barevná paleta kolekce All Black umožňuje vytvořit kompletní schéma vybavení dílny podle vašich potřeb. Pokud chcete, aby vaši firmu zákazníci vnímali pozitivně, nezapomeňte si prohlédnout i ostatní výrobky z řady All Black.

 

Kromě toho je černá skříň do dílny DAREK ideální také do garáží nebo soukromých hobby dílen. Je navržena s ohledem na nářadí profesionálů, takže splní sen každého kutila.

Příslušenství